gry dla dziewczyn i dzieci / gry dla dziewczyn / monster shop

Monster shop

Monster shop to doskonale wykona gra dla dziewczyn, w której wcielamy się w bardzo sympatyczną sprzedawczynie. Zadaniem gracza jest zebranie określonej ilości pieniędzy w ciągu dnia, tak żeby wyrobić normę.

Ta gra online jest doskonałą mieszanką  zręcznościowej i gry logicznej, w której należy w określonym czasie sprawnie poruszać się po sklepie, tak żeby każdy klient mógł dostać to co chce. Im dłuższa obsługa tym zadowolenie mniejsze co przekłada się na rzadsze wizyty w naszym sklepie.

Mało które gry dla dziewczyn mają tak znakomitą grywalność, a czas który poświęcimy tej grze online przyniesie nam świetną zabawę.

Monster Shop w Gry dla dziewczynŻeby zagrać w tą grę dla dziewczyn musimy zapoznać się ze sterowaniem oraz planem naszego sklepu, tak żeby wyrobić się w goniącym nas czasie. Ale spokojnie, pierwszy poziom jest na tyle łatwy, że spokojnie nabierzemy wprawy w poruszaniu się w grze co przyniesie skutek na trudniejszym levelu w którym ruch będzie dość spory.

W grze postacią poruszamy za pomocą strzałek. Pozostałe czynności takie jak rozmowa z klientem, dostarczanie towaru, deponowanie pieniędzy i łączenie przedmiotów, wykonujemy za pomocą spacji. Myszki używamy sporadycznie, wtedy kiedy chcemy usunąć aktywny przedmiot w ręce lub depozycie. Warto zwracać uwagę na to co dziewczynka trzyma w ręku, ponieważ może znajdować tam się tylko jeden przedmiot, a często zdarza się zapomnieć zdeponować pieniądze. Uważaj na halloweenowego duszka który pojawi się żeby utrudnić grę.

Monster Shop chociaż brzmi strasznie, to tak naprawdę jest jedną z najlepszych gier dla dziewczyn która za każdym razem zachęca do ponownego zagrania.Polityka Prywatnosci | Monster shop